Služební obuv

MAGNUM - Speciální služební obuv pro záchranné sbory a ozbrojené složky

Muži i ženy v záchranných službách i v ozbrojených sborech po celém světě si vybrali MAGNUM jako své základní vybavení. Výrobky značky MAGNUM jsou plně vyhovující a překračují kritéria daná normami BS EN345 nebo BS EN347-1. MAGNUM se může pochlubit evropskými standardy pro bezpečnostní a pracovní obuv. MAGNUM je měřítkem a ukazatelem vývoje na trhu se speciální obuví.

JOLLY - Hasičská, policejní a vojenská služební obuv nejvyšší kvality

Firma Jolly Scarpe byla založena v roce 1980 a od počátku se orientovala na výrobu vysoce kvalitní obuvi, tak aby všechny požadavky zákazníka byly plně uspokojeny. Vedení firmy věří, že neustálým vylepšováním výrobků a zaváděním nejnovějších technických poznatků a materiálů do technologie výroby získá dlouhodobou důvěru svých zákazníků k výrobkům firmy Jolly a zodpovědnou obchodní politikou s nimi vytvoří dobré partnerské vztahy. To je i důvod proč firma Jolly má dlouholetou spolupráci s W.L. Gore&Assotiates dodávající světoznámou látku GORE-TEX pro většinu jejích výrobků. Firma také používá materiál KEVLAR firmy Du Pont, který vyniká vyjímečnou odolností vůči ohni, řezání, oděru a je tepelně nevodivý. Kombinace GORE-TEXu, KEVLARu, kvalitní kůže a značkové podrážky Jolly vytváří odolnou a zároveň pohodlnou obuv vhodnou pro použití ve všech možných extrémních podmínkách. To znamená, že hasiči, policisté i vojáci zde nacházejí to nejlepší profesionální vybavení pro svou práci.

 MAGNUM  JOLLY

 

>> VSTUPTE <<

 

>> VSTUPTE <<

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.